Sigorta Ürünlerimiz


TRAFİK

Bu Sigorta Yasal Bir Zorunluluktur


Yasa gereği trafiğe çıkacak her araç kendisi dışındaki araç ve kişilere vereceği zararlara karşılık olmak üzere TRAFİK SİGORTASI yaptırmak zorundadır. Bu sigortanın fiyat ve şartları standart olup kamu otoriteleri tarafından her yıl belirlenmektedir.

TAMAMLAYICI SAĞLIK

Hepimizin canımızı ve sağlığımızı korumaya ihtiyacımız var


Hepimiz sağlıklı olmak istiyoruz ama hastalanıyor ve tedavi için hastaneye gidiyoruz, hastanelerin karşılamadığı tedavi masraflarını cebimizden ödüyoruz. Bunun için tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak yeterli olacaktır.

SEYAHAT SAĞLIK

Hepimizin canımızı ve sağlığımızı korumaya ihtiyacımız var


Hepimiz seyahat ediyoruz ve biliyoruz ki insan seyahatte daha çok hastalanıyor ve beklenmeyen bir çok kazaya ve olaya muhatap oluyor. Bunun çözümü de seyahat sağlık sigortasıdır.

DASK

Zorunlu Deprem Sigortası


Zorunlu Deprem Sigortası olarak tanınan bu sigorta, deprem dışında bazı doğal afetleri de karşılamaktadır ve yapılması yasal bir zorunluluktur.

KONUT

Evimizi Güvence Altına Almalıyız


Bu sigorta evimizde olabilecek yangın, su basması, doğal afetler ve benzeri her türlü riski karşılayacak şekilde hazırlanmış olup evimizde huzur içerisinde yaşamamızı sağlayan bir üründür.

KASKO

Aracımızı Güvence Altına Almak İçin


Aracımıza gelecek çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık, doğal hasarlar gibi her türlü zararın karşılanması için gereken bir sigorta türüdür.

FERDİ KAZA

Beklenmeyen Kazalara ve Sonuçlarına Karşı Önlem Almalıyız


Böcek sokması dahil başımıza gelebilecek her türlü kazalar ve sonuçlarına karşı yaptırılan bir sigorta türüdür.